Müzik Haberleri

ZEYTİNLİ ROCK'IN İPTALİNE İTİRAZ REDDEDİLDİ

12 Ağustos 2022 Cuma 18:33

Burhaniye Kaymakamlığı, 'kamu güvenliği ve sağlığı, toplumun huzuru, çevrenin korunması' nedeniyle iptal ettiği Zeytinli Rock Festivali için yapılan itirazı reddetti.
Zeytinli Rock Festivali’ni organize eden Milyon Yapım, festivalin iptal edilmesi hakkında Burhaniye Kaymakamlığı’na yaptıkları itirazın reddedildiğini bildirdi. Bu arada İzmir'in Seferihisar Belediye Başkanı CHP'li İsmail Yetişkin, 'Biz, bu festivali kamunun güvenliğini sağlayacak şekilde yapmaya talibiz', diye konuştu.

BBC Türkçe'nin haberine göre açıklamada, 'Gençlerimizden birkaç günlük mutluluğu esirgeyenler şunu asla unutmasın ki; Atatürk’ün Cumhuriyetimizi emanet ettiği Türk Gençliği gericiliğe ve karanlığa asla prim vermeyecektir' denildi.

CHP'li Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin şunları söyledi: 'Son zamanlarda konserlerin ve etkinliklerin yasaklanmasını kaygıyla izliyoruz. Zeytinli Rock Festivali'nin kamu güvenliği nedeniyle iptal edilmesi kabul edilemez. Bu zamana kadar kamu güvenliğini tehdit etmemiş festival, bundan sonra nasıl edecek? Gerekli izinler alınarak biz, festivali kamunun güvenliğini sağlayacak şekilde yapmaya talibiz'.Diğer Haberler

'GRAMMY ÖDÜLLERİ DAĞITILDI
'GRAMMY ÖDÜLLERİ DAĞITILDI
06 Şubat 2023 Pazartesi 15:39

'APTULİKA TV' GELİYOR
'APTULİKA TV' GELİYOR
31 Ocak 2023 Salı 10:40

ROCK CAMİASI YİNE YASTA
ROCK CAMİASI YİNE YASTA
29 Ocak 2023 Pazar 13:26

'GRAMMY'LERİ KİMLERİN SUNACAĞI BELLİ OLDU
'GRAMMY'LERİ KİMLERİN SUNACAĞI BELLİ OLDU
26 Ocak 2023 Perşembe 21:55