Müzik Haberleri

YILDIZLARIN BAYRAM SAHNESİ CEP YAKIYOR

29 Nisan 2022 Cuma 12:29

Hürriyet Gazetesi’nde Orkun Ün imzasıyla yayınlanan habere göre, özellikle tatil bölgelerinde sanatçılı programlara ağırlık veren oteller misafirleri için programlar hazırladı. Sibel Can, Ebru Gündeş, Ebru Yaşar, Ajda Pekkan, Şevval Sam ve Özcan Deniz Kıbrıs, Antalya ile Bodrum’da sahne alacak.

Sibel Can bayramın en çok kazananlarından olacak. Bayramın ilk günü Kıbrıs’ta, ikinci günü Antalya’da sahneye çıkacak. Kıbrıs’ta Sibel Can ile beraber Gökhan Tepe ve Fatih Ürek’i dinleyip üç gece kalmanın bedeli ise 22 bin liradan başlıyor; oda tercihine göre 70 bin liraya kadar çıkıyor.

Eğer Sibel Can için Antalya’yı seçerseniz o zaman konaklamanızı biraz uzatmanız gerekiyor; çünkü otel öyle 2-3 günlük konaklamaya izin vermiyor. 6 gece için 20 bin lira ile 70 bin lira ödemeniz gerekiyor.

Ebru Gündeş Antalya’da

Ebru Gündeş de bayramın ilk günü Antalya’da… Bayrama Ebru Gündeş dinleyerek girmenin fiyatı ise 12 bin ila 30 bin lira arasında değişiyor. Kıbrıs’ta Ebru Yaşar için 12 bin lira, Derya Bedavacı ve Özcan Deniz için ise 10 bin liralık bir oda ücreti ödemek gerekecek.

Ajda Pekkan Bodrum’da

Bayram programlarının vazgeçilmez ismi Ajda Pekkan, Bodrum’u tercih etmiş. Otelin üç gecelik konaklama paketi minimum 18 bin lira. Fiyatlar her yerde aynı seviyeden başlıyor.

Dalaman’da Şevval Sam ile Jabbar konserleri olacak. Orada da üç gecelik paketler var. Standart bir oda için 12 bin lira lüks bir oda için ise 90 bin lira isteniyor.Diğer Haberler