Müzik Haberleri

TARKAN: 'NE KADAR ÖZLEMİŞİZ, YASAKSIZ, BASKISIZ, YALANSIZ, İÇİMİZDEN GELDİĞİ GİBİ OLMAYI'

11 Eylül 2022 Pazar 00:20

Tarkan, sosyal medya hesabından 9 Eylül 2022 tarihli İzmir konseriyle ilgili paylaşım yaptı. Tarkan, "Ne kadar özlemişiz tek yürek olup atmayı. Yasaksız, baskısız, yalansız, içimizden geldiği gibi olmayı, özgürce eğlenmeyi ve gülmeyi. Yeniden umutla dolmayı. Tüm farklılıklarımızla birbirimize sevgiyle, hoşgörüyle sarılmayı, kucak açmayı"  dedi.

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü onuruna verdiği konserin ardından Tarkan bugün sosyal medya hesabında şunları yazdı: 

"Ne kadar özlemişiz tek yürek olup atmayı. Yasaksız, baskısız, yalansız, içimizden geldiği gibi olmayı, özgürce eğlenmeyi ve gülmeyi. Yeniden umutla dolmayı. Tüm farklılıklarımızla birbirimize sevgiyle, hoşgörüyle sarılmayı, kucak açmayı. Çünkü biz biliriz aslında farklılıklarımızdaki çeşitli renklerdir ülkemizin eşsiz mozaiğini oluşturan. Görüşlerimiz, düşüncelerimiz ve inanışlarımız ne olursa olsun birbirimize sevgiyle, saygıyla yaklaşmamızdır aslolan. 

Dün geceki konserde karşımda işte böyle muhteşem bir manzara vardı. Birbirine sevgiyle kenetlenmiş yüz binlerce insan. Ne kadar özlemişiz böyle olmayı, böyle hissetmeyi. Kutuplaşmalar, bölünmeler, düşmanlıklar olmadan bütünleşmeyi."

 Diğer Haberler