Müzik Haberleri

TARKAN: 'DAHA ACAYİP ŞEYLER OLACAK'

29 Aralık 2022 Perşembe 21:01

Sanat yaşamının 30. yılını geride bırakan Tarkan, sosyal medya hesabı aracılığıyla dinleyicilerine teşekkür etti. Tarkan paylaşımına, ‘Birkaç gün önce müzikal kariyerimin 30 yılı dolmuş haberim yok. Sizlerin o güzel paylaşımlarınızla fark ettim’, notunu düştü.

Tarkan şunları yazdı: ‘Yırtık kotumla, deri montumla, 'Kıl' bir şarkıyla merhaba demiştim sizlere. Bir ara da sarı ekoseli kıyafetimle. Ne ara geçti bu yıllar bilmiyorum ama acısıyla, tatlısıyla çok güzel geçtiler. Temennim daha uzun yıllar müzik aşkıyla, güzel şarkılarla, projelerle, yeni heyecanlarla, sürprizlerle bu yolculuğa devam etmek. Tabii ki sağlık oldukça inşallah. Ama aramızdaki bu güçlü, köklü bağ ve yüreğimde hissettirdiğiniz sevginiz hep oldukça kim tutabilir ki beni/bizi. Ve hissediyorum daha acayip şeyler olacak. Geçen 30 yıldaki sevginiz, koşulsuz desteğiniz ve bağlılığınız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sizi seviyorum."

Tarkan'ın paylaşımına binlerce beğeni geldi. Paylaşıma Cem Yılmaz, "30 yıl ama dolu bir 30 yıl. Her zaman en güzelini paylaştığın nice güzel yıllara"; Ata Demirer, "Devam"; Ali Sunal, "Nice 30lara..." yorumunu yaptı.Diğer Haberler

LARA FABIAN İSTANBUL'A GELİYOR
LARA FABIAN İSTANBUL'A GELİYOR
23 Şubat 2024 Cuma 17:51

'BATAKLIK MÜZİKALİ' ATAŞEHİR'DE
'BATAKLIK MÜZİKALİ' ATAŞEHİR'DE
20 Şubat 2024 Salı 14:30

QUEEN REKORA HAZIRLANIYOR
QUEEN REKORA HAZIRLANIYOR
19 Şubat 2024 Pazartesi 13:59

ASYA'DA TAYLOR SWIFT KRİZİ!
ASYA'DA TAYLOR SWIFT KRİZİ!
19 Şubat 2024 Pazartesi 10:28