Müzik Haberleri

SEYİRCİSİZ KONSERLER 'YOUTUBE'DA DA SEYİRCİSİZ

14 Haziran 2020 Pazar 09:02

Gazeteduvar.com.tr'nin haberine göre, İletişim Başkanlığı koordinasyonunda 8 Haziran’da başlayan ve bir ay boyunca süreceği açıklanan, “İstanbul Yeditepe Konserleri” başkanlığın ve Poll Production’ın Youtube kanalından yayınlanmaya devam ediyor. Bir ay boyunca her gün 21.00’de yayınlanacak ve kayıtları önceden Ortaköy ile Kuruçeşme arasında bulunan bir kapalı otoparkta seyircisiz yapılan konser serisinin toplam maliyetinin 30 milyon TL’yi bulduğu iddia ediliyor. Yetkililerden konserlerin maliyetine ilişkin yalanlamalar gelirken 60 ismin katılacağı 10 günlük program için harcanan paranın ne kadar olduğu ise açıklanmıyor.

‘DİSLİKE’ SAYISI ‘LIKE’ SAYISINI GEÇTİ

“İstanbul Yeditepe Konserleri”nin ilk gününde sahneye çıkan Ajda Pekkan, İletişim Başkanlığı’nın Youtube kanalından 9 Haziran’da yayınlanan videoda 22 bine yakın görüntüleme alırken, 519 beğeni ve 829 ‘dislike’ aldı.

Gazeteci Timur Soykan, Twitter’dan yaptığı paylaşımda konseri canlı izleyen kişi sayısını da paylaşarak, “Kuruçeşme’de milyonlarca lira harcanarak yapılan seyircisiz konser kaydı, Cumhurbaşkanlığı Youtube kanalında da seyircisiz. Ajda Pekkan’ı şu an 9 kişi izliyor. Vatandaşa IBAN gönderilen ülkede şarkıcılara milyonlar dağıtıldı ve sonuç 9 kişi….” yazdı.

Konserlerin ikinci gününde ise Sibel Can dinleyicilerle buluştu. 10 bin abone sayısı bulunan İletişim Başkanlığı Youtube hesabında paylaşılan konser 50 bine yakın görüntülemeye ulaştı ve 1,4 bin ‘like’, 618 ‘dislike’ aldı.Diğer Haberler

BOZCAADA'DA CAZLI GECELER BAŞLIYOR
BOZCAADA'DA CAZLI GECELER BAŞLIYOR
15 Ağustos 2022 Pazartesi 19:38

FAZIL SAY'DAN İMAMOĞLU'NA: 'ORADA DUR!'
FAZIL SAY'DAN İMAMOĞLU'NA: 'ORADA DUR!'
14 Ağustos 2022 Pazar 10:19

SON DÖRT AYIN YASAK LİSTESİ!
SON DÖRT AYIN YASAK LİSTESİ!
13 Ağustos 2022 Cumartesi 12:33