Müzik Haberleri

ROGER WATERS: 'THE WEEKND İLE DRAKE'DEN ÇOK, ÇOK DAHA ÖNEMLİYİM'

18 Temmuz 2022 Pazartesi 19:12

Pink Floyd'un eski üyesi Roger Waters, Kanadalı şarkıcılar Drake ile The Weeknd'den 'çok, çok daha önemli olduğunu' belirtti.

8 Temmuz 2022 tarihinde Kanada Toronto'da aynı gece sahneye çıkan The Weeknd ile Roger Waters konserleriyle ilgili basında The Weeknd'e daha fazla yer verilmesi üzerine 78 yaşındaki İngiliz müzisyen Waters bu lafları söyledi.  

The Globe and Mail'e konuşan Waters, 'The Weeknd'in kim olduğu hakkında fikrim yok, çünkü o kadar müzik dinlemiyorum. Önemli biri olduğunu söylediler. Kendisine bol şans diliyorum. Ona karşı bir tutumum yok.' diyen waters söyleşinin devamında Drake'e de göndermede bulundu: 'Bu arada The Weeknd ile Drake kusura bakmasın, ben onlardan çok, çok daha önemli biriyim. Onlar kaç milyar dinlenirse dinlensin, hep öyle olacağım'.

Müzikseverlerin bir bölümü Roger Waters'a sosyal medya aracılığıyla tepkilerini iletti. Bir Twitter kullanıcısı 'Roger Waters'ı çok seviyorum, Pink Floyd en sevdiğim gruplardan biri. Ama Rogers'ın yorumu Simpsons'taki buluta bağıran yaşlı adama benziyor' diye yazdı. Bir kullanıcı da, 'Roger Waters'ı çok seviyorum, inanılmaz işler yaptı, ama bu 50 yıl önceydi. Artık bırak', dedi.

 Diğer Haberler