Müzik Haberleri

RICKY MARTIN DAVASI SONUÇLANDI

22 Temmuz 2022 Cuma 11:49

Yeğenine cinsel ve psikolojik şiddet uyguladığı iddiasıyla dün hakim karşısına çıkan Ricky Martin, yeğeni Dennis Yadiel Sanchez'in davayı geri çekmesiyle rahat nefes aldı. 

Martin mahkeme sonrası açıklama yaparak şunları söyledi: 'Bir yalanın kurbanı oldum.  İşin en acı kısmı da saldırının da ailemden gelmesi. 40 yıllık kariyeri boyunca, son bir haftadır olduğu kadar acı verici bir şeyle uğraşmak zorunda kalmadım. Şimdi benim için iyileşme zamanı. Çok incindim. Yeniden tünelin sonundaki ışığı görebilmem için sükunete ihtiyacım var. Işığı bulacağım, her zaman yapmayı başardığım gibi.'

Temmuz başında uluslararası medya, ünlü şarkıcı Ricky Martin hakkında, adı bilinmeyen birine fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı iddiasıyla dava açıldığını yazmaya başlamıştı. Martin ise suçlamaların asılsız olduğu mesajıyla, davayı kınamıştı.

Marca gazetesi ise Martin’in yedi ay boyunca şiddetine maruz kalan ismin, ünlü şarkıcının 21 yaşındaki yeğeni Dennis Yadiel Sanchez olduğunu, bu konuda Porto Rico yasalarının çok sert yaptırımlar içerdiğini ve Ricky Martin’in 50 yıl hapis riskiyle karşı karşıya bulunduğunu yazmıştı. 

 Diğer Haberler

'GRAMMY ÖDÜLLERİ DAĞITILDI
'GRAMMY ÖDÜLLERİ DAĞITILDI
06 Şubat 2023 Pazartesi 15:39

'APTULİKA TV' GELİYOR
'APTULİKA TV' GELİYOR
31 Ocak 2023 Salı 10:40

ROCK CAMİASI YİNE YASTA
ROCK CAMİASI YİNE YASTA
29 Ocak 2023 Pazar 13:26

'GRAMMY'LERİ KİMLERİN SUNACAĞI BELLİ OLDU
'GRAMMY'LERİ KİMLERİN SUNACAĞI BELLİ OLDU
26 Ocak 2023 Perşembe 21:55