Müzik Haberleri

MÜSLÜM GÜRSES HANGİ REKLAM TEKLİFİNİ REDDETMİŞTİ

23 Temmuz 2022 Cumartesi 10:02

Müzikonair'in haberine göre, Müslüm Gürses’in yapımcısı ve Elenor Müzik’in sahibi Muhteşem Candan, Sabah Gazetesi'nde yayınlanan söyleşide Müslüm Gürses ile ilgili bilgiler aktardı. 

Müslüm Gürses’in halk konserlerine büyük özenle hazırlandığını söyleyen Candan, 'Bu konserlerdeki en önemli ayrıntı hayranlarının jilet ile kendilerine zarar vermeleriydi. Bu, Müslüm Baba’nın hiç istemediği bir durumdu. Çok üzülürdü. Sahneden devamlı ‘Kendinize zarar vermeyin çocuklar, evlatlarım’ diye anons yapar, ‘Beni dinleyin beraber şarkı söyleyelim beraber gülelim, bazen ağlayalım bazen de eğlenelim ama kendinize ve çevreye zarar vermeyelim diye’ yineler dururdu.' dedi.

Müslüm Gürses’e jilet firmasından büyük bütçeli bir reklam teklifi geldiğini de anlatan Candan şöyle devam etti: 'Kendisine bunu ilettiğimiz zaman hiç konuşmadan eliyle reddetti, yorum dahi yapmadı. Bundan sonra hayran kitlesinde bazı değişiklikler oldu. Bu kendine zarar veren kişilerin yerini kendilerini ‘Baba Dostu’ diye adlandıran büyük bir grup aldı. Bu grup Müslüm Gürses’i hiç yalnız bırakmadı, her gün mezarı başında nöbet tutarak mezarın temizliğini, çiçeklerin bakımını yapıyorlar.'Diğer Haberler

'GRAMMY ÖDÜLLERİ DAĞITILDI
'GRAMMY ÖDÜLLERİ DAĞITILDI
06 Şubat 2023 Pazartesi 15:39

'APTULİKA TV' GELİYOR
'APTULİKA TV' GELİYOR
31 Ocak 2023 Salı 10:40

ROCK CAMİASI YİNE YASTA
ROCK CAMİASI YİNE YASTA
29 Ocak 2023 Pazar 13:26

'GRAMMY'LERİ KİMLERİN SUNACAĞI BELLİ OLDU
'GRAMMY'LERİ KİMLERİN SUNACAĞI BELLİ OLDU
26 Ocak 2023 Perşembe 21:55