Müzik Haberleri

MİRAS KAVGASINDA AĞIR SÖZLER

10 Temmuz 2015 Cuma 17:47

Milliyet Gazetesi´nde yayınlanan habere göre, Kayahan´ın 3 Nisan 2015´te etmesinin ardından kızı Beste Açar Haravon´la Kayahan´ın eşi İpek Açar arasında başlayan miras kavgası devam ediyor. Kayahan´ın yoğun bakımdayken İpek Açar´ın hesabından 445 bin TL çektiğini iddia eden kızı Beste Haravon sosyal medyadan da gönderme yaptı.

İpek Açar´ı mahkemeye vererek miras kaçırdığını iddia eden Haravon facebook sayfasında, "1990 yılında 17 yaşında şarkı söylemek istiyorum, diye gel. Aileni bile karşısına alıp onları dinlemeyip, baban yaşında biriyle altı yıl birlikte yaşa... Ben her ikinizi birlikte gördüğümde çocuk kalbimi parçala, kahret... "
"Sonra değişik akıl oyunlarıyla 2 Ekim 1999 yılında evlen, hem de çocuk doğur. Şimdi hakkımı arıyorum diye köşeye sıkışıp, ah babam ah büyük oğlum Oben´in okulunu yıllarca ödemiş. Bana da para vermiş, bunları da mahkemeye sunacakmışsın öyle mi? Sana mı sorup izin aldı babam torunumun okulunu ödeyebilir miyim? Kızıma para verebilir miyim diye? Sen mi vardın yanında onları kazanırken?" diye sitem etti.
Daha sonra çocukken yaşadığı zorlukları anlatan Haravon, "Babam cebin de simitle sırtında gitar kutusuyla dolaşırken biz annemle Akatlar´daki evimizin penceresinde bekliyorduk. Biz otobüse binerken senin gibi, ´Zülfikar bey arabayı ısıtın çıkıyoruz´ diye evin içinden şoförümüze haber vermiyorduk. Babam bana doğduğum günden bu yana baktı, İpek Hanım o zaman sen daha dünyada yoktun."
"Bunca şeye hiç cevap vermedim ama ağzından oğlumla ilgili bir cümle daha çıkarsa kaplan kesilirim haberin olsun. İstersen karne hediyesi ve özel günlerde, ´İpek odamdan çantamdan Oben´e şu kadar para getir´ dediklerini de hesapla daha da zengin olursun. Allah seni şu mübarek gün de bildiği gibi yapsın. O yanında akıl veren kalbi zift bağlamış melek yüzlü şeytanları da..."
"Hayatımıza kara bulut gibi çöktün. 15 yılık evliliğin boyunca şimdi anlıyorum babamın dediği gibi ne kadar akıllı olduğunu... Kendini benim yerime koy düşün ya da düşünmeni istemem ama Aslı Gönül´ü koy benim yerime bakalım hayat nasıl görünecek sana bu pencereden" diye yazdı.Haravon daha sonra annesiyle babasının gençlik fotoğrafını paylaşarak, "Sizi buluşturan melekler hiç ayırmasaydı. 17 yaşındaydım bittiğin de, siz de tanıştığınız da 17 yaşındaymışsınız. 17 yaşımdan sonra içime sindiremediğim ve senin için alışmaya çalıştığım çok şey oldu. Şimdi de gittin. Anne, baba bir tane... Eş her yerde nerden bulurum ben babamı bir aşk hikayesiydi siyah beyaz film gibi" diye yazdı.Diğer Haberler