Müzik Haberleri

İZMİR'DE GÜLŞEN'İN YERİNE ORKESTRASI İLE VOKALİSTLERİ SAHNEYE ÇIKIYOR

03 Eylül 2022 Cumartesi 13:33

İstanbul’da ev hapsinde tutulan Gülşen, bugün İzmir'de yapılması planlanan konserine çıkamıyor. Bu nedenle, Gülşen'in orkestra ve vokalistleri 91. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda onsuz sahnede olacak. 

Nisan 2022'de verdiği bir konserde imam hatiplilere  yönelik sözleri nedeniyle tutuklanan, ardından ev hapsine alınan Gülşen Çolakoğlu, hakkında dün 3 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı. Ev hapsinde olduğu için Gülşen bugün İzmir'de vereceği konsere katılamayacak. Gülşen'in orkestra ve vokal grubu ise bugün 21.30'da 91. İzmir Enternasyonal Fuarı çim konserleri kapsamındaki organizasyonda sahneye çıkacak. Organizasyonda Gülşen'in şarkıları seslendirilecek ve klipleri gösterilecek. 

İZFAŞ'dan Gülşen'in katılamayacağı konsere dair şu açıklama yapıldı: ''İzmir Enternasyonal Fuarı, Çim Konserleri kapsamında bugün programda yer alan Gülşen konserini, zorunlu nedenlerle, farklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sanatçımız, kamuoyunca da bilinen adli kısıtlılığı nedeniyle sahneye çıkamayacaktır. Ancak Gülşen’in orkestra ve vokal grubu saat 21.30’da Çim Sahne’de performans sergileyecektir. Gülşen şarkılarının seslendirileceği, kliplerinin gösterileceği konsere tüm Fuar ziyaretçilerimiz ücretsiz davetlidir.''Diğer Haberler