Müzik Haberleri

HAYKO CEPKİN´DEN ´VARİLFEST´

14 Nisan 2016 Perşembe 11:32

Hayko Cepkin, ekibiyle beraber dört günlük festival düzenliyor. Varil Fest 19-22 Mayıs tarihleri arasında Barrel Camping`de (İzmir) gerçekleştirilecek. Turkgitar.net´te yayınlanan habere göre, Hayko Cepkin, doğa ile iç içe tatil lezzetinde olan bu organizasyonu şöyle anlattı:

Selamlar,
Büyük emekler harcayarak Türkiye´de önemli organizasyonlara alternatif olması amacı ile tasarladığımız Varil Camping´de, sezona güçlü bir festival ile girmeye hazırız. 1000 kişi ile sınırlı özel kapalı organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan Varil Camping´de amacımız aile huzurunda özel buluşmalara Varil Fest adı altında imkan sağlamaktır.
19 oda ve 200 çadır için tasarlanmış alanlarımız ile Varil Camping bünyesinde 450 kişiye konaklama imkanı sunabileceğiz. Arzu edenler günübirlik kampanyadan faydalanıp Varil Fest´de gerçekleşecek konser ve performanslardan sonra konaklama yapmadan ayrılabilecektir.

Varil Camping´de konaklama biletleri tükendiğinde çevre bölgelerden konaklayacak (otel motel vesaire gibi) noktalara yönelebilir, organizasyon için bilekliğiniz ile Varil Camping´e giriş çıkış yapabilirsiniz. Çok daha detaylı ve ayrıntılı bilgiler sayfamızdaki geri sayımdan sonra yayımlanacaktır.

Amacımız huzur içinde tatil lezzetinde kafa dinleyip muhabbetleyip müzik ile buruşturup birleşmektir.

Hayko Cepkin`in bahsettiği geri sayım, buradaki sayfada. Festivalin müzik kısmında şimdilik Hayko Cepkin, Necati ve Saykolar, Warning Bros var. Varil Fest şimdiden çok konuşulmaya başlandı, detayları merakla bekliyoruz.Diğer Haberler

'GRAMMY ÖDÜLLERİ DAĞITILDI
'GRAMMY ÖDÜLLERİ DAĞITILDI
06 Şubat 2023 Pazartesi 15:39

'APTULİKA TV' GELİYOR
'APTULİKA TV' GELİYOR
31 Ocak 2023 Salı 10:40

ROCK CAMİASI YİNE YASTA
ROCK CAMİASI YİNE YASTA
29 Ocak 2023 Pazar 13:26

'GRAMMY'LERİ KİMLERİN SUNACAĞI BELLİ OLDU
'GRAMMY'LERİ KİMLERİN SUNACAĞI BELLİ OLDU
26 Ocak 2023 Perşembe 21:55