Müzik Haberleri

'CUMHURİYET'İN 100.YIL MARŞINI KİM SESLENDİRECEK?

19 Ağustos 2022 Cuma 18:45

Gazeteci Arif Hür, Gazeteci Arif Hür, Cumhuriyet’in 100. Yıl Marşı’nı bestelemesi ve seslendirmesi olası sanatçıları köşesine taşıdı. 
Gazeteci Arif Hür, Cumhuriyet'in 100. yıl marşını bestelemesi ve seslendirmesi muhtemel kişileri köşesine taşıdı. Hür, "Cumhuriyet'in yüzüncü yıl marşını seslendirmesi hususunda Tarkan, Kıraç, Haluk Levent ve Kenan Doğulu'nun adı kulislerde dolaşıyor" dedi.
İşte Arif Hür'ün yazısı: "Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılı hiç şüphesiz ülke genelinde büyük bir coşkuyla kutlanacak. Cumhuriyetin yüzüncü yıl marşını besteleyecek ve seslendirecek sanatçı da merakla bekleniyor. Kulislerle konuşulanlara göre; Cumhuriyet'in yüzüncü yıl marşını bestelemesi hususunda iki kişinin ismi ön plana çıkıyor. Fahir Atakoğlu ve Fazıl Say...Cumhuriyet'in yüzüncü yıl marşını seslendirmesi hususunda ise Tarkan, Kıraç, Haluk Levent ve Kenan Doğulu'nun adı kulislerde dolaşıyor.Cumhuriyetin yüzüncü yıl marşını besteleyecek ve seslendirecek sanatçı önümüzdeki aylarda netleşir diye tahmin ediyorum..."Diğer Haberler