Müzik Haberleri

2020'NİN EN KÖTÜ ŞARKILARI BUNLAR!

29 Aralık 2020 Salı 10:13

New York Post gazetesi, 2020’nin en kötü şarkılarını seçti. Covid 19 salgınını evde geçiren insanlara müzikle bir darbe daha vurduğuna inanılan şarkıları seçerken şakayla karışık eğlenmeyi amaçladığını vurgulayan gazeteye göre ilk sırada Iggy Pop’un Dirty Little Virus’u yer alıyor. Yılın sonlarında yayınlanan parça gazeteye göre, pandemiyi lanetlemekten çok, söz ve müziğiyle moralleri bozmaktan başka işe yaramıyor.

Kötü lafı geçince, eleştirmen radarına K-pop şarkılarının takılmasına alışıyoruz artık. K-pop’un en ünlü grubu BTS’in Dis-ease şarkısı ikinci sırada.

K-pop akımını listede temsil eden bir başka isim ise kız grubu Blackpink. Grubun, rap yıldızı Cardi B ile düeti Bet You Wanna, New York Post eleştirmenlerinin gözünden kaçmamış…

Lady Gaga ile Elton John düeti Sine from Above’un seçilmesi ikilinin hayranlarını kızdıracak ama, ya Lady Gaga’nın Chromatica albümünün tamamı listede olsaydı!

Kısa liste Face The Music (feat. Animals As Leaders and Christian Scott aTunde Adjuah) parçasıyla kapanıyor. Yayınlandığından beri bir türlü vitrine çıkamamış şarkı, gazeteyi de memnun edememiş belli ki.Diğer Haberler