Sinema Haberleri

JAMIE FOXX'TAN BİR AYDIR HABER YOK!

12 Mayıs 2023 Cuma 20:08

Son filminin setinde rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan Jamie Foxx'dan bir aydır sağlıklı haber alınamıyor. 55 yaşındaki Oscarlı oyuncu, Atlanta eyaletinin Georgia kentinde, başrolünü Cameron Diaz’la paylaştığı Back in Action filminin setinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış, 29 yaşındaki oyuncu kızı Corinne, 12 Nisan’da sosyal medya hesaplarında, “Babamın dün bir sağlık sorunu yaşadığını sizlerle paylaşmak istedik. Şanslıyız ki acil müdahale ve iyi bir bakımla şimdiden iyileşme yoluna girdiğini söyleyebilirim. Onun ne kadar sevildiğini biliyoruz ve yolladığınız dualar için de müteşekkiriz. Ailesi olarak böyle bir zamanda mahremiyetimize gösterdiğiniz saygı için de teşekkürler” mesajını yazmıştı. 
Bu açıklamanın ardından bir ay geçmesine rağmen Foxx'ın ailesinden ses çıkmadı ve hastalığının, derecesinin ne olduğuna dair bir bilgi verilmedi. 

Basın ise, bir tıp merkezinde tedavisinin sürdüğünü ve testlerden geçtiğini yazdı. Hollywood kulislerine göre de, Jamie Foxx’un durumunda hastaneye yattığından beri düzelme yok.

 

 Diğer Haberler