Pek Yakında

'ERŞAN KUNERİ'DEN İLK FRAGMAN GELDİ

03 Mayıs 2022 Salı 14:52

13 Mayıs'ta Netflix gösterime konulacak, sekiz bölümlük dizi Erşan Kuneri'den ilk fragman geldi. Netflix resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda,"Kuneri Film sunar: Yedi film birden" yazdı. 
Dizi, "G.O.R.A." ile "Arif V 216" filmlerinde dikkat çekmiş karakter Erşan Kuneri'nin 1970'lerin sonu ile 1980'lerin başında yaşadıklarını konu alıyor. 
Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, başrollerinde Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Bülent Şakrak’ın bulunduğu dizinin konusu: 

Erotik sinema yapımcısı Erşan Kuneri 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film için harekete geçer.
İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ile arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.Diğer Haberler