Sinema Haberleri

CHP'DE 'BEHZAT Ç.' KRİZİ PATLADI

10 Ocak 2024 Çarşamba 21:10

Ankara'da siyasi kulisler son saatlerde Behzat Ç.'yi konuşuyor. Sözcü Gazetesi yazarı Saygı Öztürk'ün iddiasına göre, CHP MYK, Ankara Etimesgut Belediye Başkan adayı olarak tiyatro ve sinema oyuncusu Erdal Beşikçioğlu'nu önerdi. Öztürk, ancak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlı Mansur Yavaş, eski İyi Partili Mesut Özarslan'ı Etimesgut için önerdiğini, Beşikçioğlu'nun adaylığının konuşulması üzerine partiye tavır aldığını ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için adaylığını geri çekeceğini söyledi. 

Sözcü TV'ye bağlanan Öztürk, Parti Meclisi'nin saat 16.00'da toplanacağını ancak daha sonra 19.00'a ertelenmesi kararının ardından Mansur Yavaş krizi olduğunu öne sürerek, şöyle dedi:

"Bunun bir takım sebepleri olması gerekir. Bu sebeplerin başında Mansur Yavaş’ın istediği ismin Etimesgut Belediye Başkanlığı adaylığına gösterilmemesiyle ilgili gelişmeydi. Mansur Bey’in bu gelişmeler üzerine kesin bir tavır ortaya koyup bu durumda kendisinin de aday olmayabileceğini ifade ettiğini öğrendik. Şu anda Ankara’da çok önemli bir sorun çıktığını ifade edebiliriz CHP’de."

 Diğer Haberler

BİLAL 'GÜLDÜR GÜLDÜR'E DÖNÜYOR!
BİLAL 'GÜLDÜR GÜLDÜR'E DÖNÜYOR!
22 Mayıs 2024 Çarşamba 16:30

GORA'NIN DEVAMI GELİYOR
GORA'NIN DEVAMI GELİYOR
21 Mayıs 2024 Salı 10:15

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW'A GERİ DÖNÜYOR
GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW'A GERİ DÖNÜYOR
18 Mayıs 2024 Cumartesi 15:30

ERKAN YOLAÇ YAŞAMINI YİTİRDİ
ERKAN YOLAÇ YAŞAMINI YİTİRDİ
17 Mayıs 2024 Cuma 15:32