Sinema Haberleri

BOZKIR’IN 2. SEZONU ‘PEK YAKINDA’

07 Eylül 2022 Çarşamba 18:44

BluTV'nin 2018’de gösterime koyduğu yerli dizi Bozkır’ın ikinci sezonu 2023’ün ilk aylarında hazır olacak. Çekimlerine Ekim ayında başlanacak dizinin yeni sezonu sekiz bölümden oluşacak ve başrollerden Ekin Koç kadroda bulunmayacak.

Televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu'nun sosyal medya hesabından diziyle ilgili aktardığı bilgiler şunlar:

"Bana göre dizi sektörü tarihinin en iyi polisiye dizilerinden biri 'Bozkır'. Hani tadı damağımızda kalmıştı diyeyim. Blu TV işi yeni bölümleri ile geliyor. Kulağıma gelen bilgilere göre 8 bölüm olacak dizide, yerel bir bankanın iflasıyla yaşanan karmaşada ortaya çıkan seri cinayetler anlatılacak kabaca. Ekim ayının ortasında sete çıkacak. Önümüzdeki yılın ilk aylarında Blu TV'de yayında olması bekleniyor diyelim.

 

NURİ PAMİR YERİNE PAYİDAR

Nuri Pamir karakterini sevmiştik. Ekin Koç gerçekten çok başarılı bir kompozisyon çizdi. Kulağıma gelen yeni sezonda ailevi nedenlerle olamayacak olması. Onun yerine yeni bir karakter Payidar geliyor. Öfke kontrolü yapamayan genç bir polis. Seyfi Amir (Yiğit Özşener) yine bizimle olacak. Dizinin bir başka özelliği Blu TV ile bir Arap şirketinin ortaklığında gerçekleşecek olması.’Diğer Haberler