Sinema Haberleri

BEŞ KARDEŞ´İN YAYINDAN KALDIRILMASI SOSYAL MEDYADA TEPKİ TOPLADI

20 Mart 2015 Cuma 17:12

Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği; Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak, Fatih Artman, Melisa Sözen gibi oyuncuların rol aldığı Beş Kardeş, pazartesi yayınlanan 5. bölümüyle Kanal D´deki yayınına ara vermesi sosyal medyada büyük tepki topladı.
Verilen bilgiye göre, Kanal D, yaz döneminde daha iyi imkân bulacağı gerekçesiyle diziyi hazirana kaydırdı. Beş Kardeş pazartesi günleri Paramparça, Karadayı, Beni Affet, Survivor, Lig TV canlı fubol yayını gibi programların yayında olduğu saate ekrana geliyordu.
Beş Kardeş sosyal medyada da gündem oldu. Dün, dizinin yayından kaldırılmasına tepki gösteren Twitter kullanıcıları; “Kimi sevdiysek gitti...”, “Leyla ile Mecnun gitti, Ben de Özledim gitti, Med Cezir’e devam...” “Daya bunlara Kurtlar Vadisi ve Med Cezir’i, bu dizi fazla geldi...” “Böyle çapsız bir ülkede bu dizi tutar mı?..” gibi ilginç paylaşımlarda bulundu. Bu arada sadece yayınlandığı ilk bölümünden sonra Twitter’da TT olan dizi, yayından kalktığı haberlerinin duyulması üzerine yeniden TT oldu.

Twitter´da yazılanlardan bazıları:

-Ekranda o kadar samimiyetsiz dizi varken Beş Kardeş ara veriyor. Biraz gereksiz bence

-Yine kursağımızda kaldı be hafız

-Ulan çok sevdik diye mi gitti yine be!

-Ne demek Haziran ya!

-Beş Kardeş Haziran´da devam edecekmiş. Yine eksik kaldık.

-Beş Kardeş yeni bölümleriyle Haziran´da mı??? Kırk yılın başı bir yerli dizi sevmiştik, o da patlayan diziler furyasına katıldı.

-Beş Kardeş´in yeni bölümü için 1 hafta beklemek zor gelirken hazirana kadar nasıl beklerim ben şimdi be

-Beş Kardeş yeni bölümleriyle haziranda devam edecek.. Çok hüzünlendim.

-Bize yine beklemek düştü!Diğer Haberler