Sinema Haberleri

AVRUPA MAÇLARININ YENİ YAYINCISI TRT OLDU; BİZİM TAKIMLARIN MAÇLARI ŞİFRESİZ

26 Ocak 2024 Cuma 09:06

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçları ÜÇ sezon boyunca TRT kanalları ile TRT dijital platformu 'tabii’de yayınlanacak.

2024-2025, 2025-2026 ve 2026-2027 sezonlarında düzenlenecek UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçları TRT ekranında futbolseverlere ulaşacak.  

Türk takımlarının maçları şifresiz olarak TRT 1 ve TRT Spor’da yayınlanırken diğer maçlar TRT’nin yeni dijital platformu 'tabii' üzerinden abonelikle izlenebilecek.

TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, “TRT, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi maçlarının 3 sezon boyunca tek yayıncısı oldu. TRT tarihindeki bu ilki yaşamaktan ve yaşatmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’nin kamu yayıncısı olarak, futbol heyecanını ülkemizin her köşesine yayacak olmak, bizler için bir gurur vesilesi. Futbol ile birlikte sporun her branşında turnuvaları izleyicilerimizle buluşturmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.Diğer Haberler