Sinema Haberleri

ATATÜRK FİLMİ İÇİN BAŞROL BULUNDU!

13 Ekim 2021 Çarşamba 19:51

Sosyal medya bugün  Atatürk filmi projesi hakkında gazeteci Ayşe Arman'ın verdiği haberi konuştu. Arman'a göre, Kıvanç Tatlıtuğ başta olmak üzere, birçok ünlü ismin adının geçtiği Atatürk rolünü, sinema ve TV dünyasının yıldız isimlerinden Aras Bulut İynemli canlandıracak. 
Arman paylaşımında şunları söyledi: 

"Duyduk duymadık demeyin!!! İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum. Çünkü çok heyecan duydum, iki sene ölsem içimde tutamam. 29 Ekim 2023’te, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor. 2 yıldır senaryo çalışması gizlilik içinde süren harbi büyük bir projeden söz ediyorum. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin var. Projeyi Lanistar Medya yapıyor. Peki başrolü, yani Atamızı kim canlandıracak??? Cevap veriyorum: Aras Bulut İynemli. Bence çok çok iyi bir seçim. Son dönemin en iyi erkek oyuncularından Aras Bulut İynemli. Ailecek hastasıyız. Tabii ki Çukurcu’yduk. Tabii ki 7. Koğuş’taki Mucize’yi öle öle, ağlaya ağlaya, hayranlıkla izledik. Çok gerçek buluyorum onu. Samimi, sahici. Abartılı hiç bi şeyi yok. Ultra doğal bi oyunculuğu var, oynamıyor, canlandırdığı kişi oluyor. Kısacası her rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum."

İynemli konuyla ilgili açıklama yapmazken, çekimlerin 2022 yılında başlaması bekleniyor. Filmin vizyon tarihi olarak 29 Ekim 2023 planlanıyor.Diğer Haberler